"Great art is always flanked by its dark sisters, blasphemy and pornography." Geoffrey Hartmann

Pardon, menší zásek :)

16. ledna 2011 v 2:40 | Aneta |  Ostatní
     Dlouho jsem nic nenapsala. Asi proto, že se moc nestíhám dívat na filmy, které bych chtěla vidět (momentálně nakoukávám ke zkoušce české filmy natočené do roku 1945) a vlastně moc nestíhám ani číst beletrii (za tenhle semestr jsem přečetla jenom Puzova Kmotra).
     Choutkám vést si zde internetový deník pořád ještě úspěšně odolávám (přestože jsem ke svému zděšení zjistila, že v rámci prokrastinace skoro denně čtu podobné deníky několika svých vrstevnic prožívajících právě pozdní pubertu projevující se neodolatelným pokušením sdělovat světu podrobnosti ze svých nezajímavých životů - mimochodem ani žurnalistika mě nenaučila poznávat volný a těsný přívlastek nebo co to sakra je, stydím se, otevírám jazykovou příručku online, ale nechce se mi ji číst, tak ji zase zavírám se slibem, že se ji co nejdřív naučím nazpaměť).
     Vida. Douho jsem nic nenapsala a zjevně teď trpím záchvatem grafomanie.
     Snad se mi zadaří aktualizaci po zkouškovém napravit. Prozatím jsem sem hodila pár starých článků, které je mi líto vyhodit. Když všechno půjde tak, jak bych si představovala, konec semestru by pro mě měl být brzy, za necelé dva týdny. A pak se těšte ;) 
 


Komentáře

1 Mona Mona | 31. ledna 2011 v 16:53 | Reagovat

Hodně záleží na výběru autorek. To pak psaní o životě nemusí být nudné. Rozhodně tím nechci říct, že bych zrovna já byla nějk supr trupr zábavná.
Já čtu internetové deníky docela dost. Ale povím ti, že hledání těch opravdu zajímavých je fuška. Obvykle chci nejdříve vědět něco o autorce/autorovi a když mě zaujme její profil a následně rubriky (kde chybí kultura, neobtěžuju se číst dál), pouštím se do čtení samotných článků. Pařby, alkohol a moc sexu mě zaručeně odradí.
Jednou bych se chtěla naučit psát k věci ...

2 Aneta Aneta | 31. ledna 2011 v 17:35 | Reagovat

Já neříkám, že jsou internetový deníky nudný (kdyby mě to nebavilo, tak bych některý z nich - třeba tvůj - nečetla), spíš se mi nelíbí, že má čím dál víc lidí pocit, že by měli sdělovat světu, co právě dělají (podle mě od toho není blog, ale třeba facebook, kde to můžou sdělovat jen přátelům). A tak chci psát o něčem, co mi připadá smysluplnější. Tím ale rozhodně nechci nikoho urazit ;)

3 Mona Mona | 6. února 2011 v 9:57 | Reagovat

Přesně tohle jsem říct nechtěla :D proto ta má poslední věta.
Souhlasím s tebou v tom, že dneska je to psaní hodně o tom, co měl kdo k večeři, kdy byl na záchodě a v kolik hodin strávil opíjením se do němoty. Jednu takovou spolužačku jsem měla na facebooku a v rámci udržení zdravého rozumu jsem si ji musela schovat. A přestože mě psaní "stavů" nesmírně bavilo, 255 znaků (či kolik) pro mě bylo málo, takže jsem se vrátila k blogu, kde se můžu vydovádět, jak jen chci (a facebook jsem zrušila - je to blaho, člověk má hned TOLIK volného času). Hmm, tak už zase píšu off topic ... jsem na tvém blogu a píšu o sobě, stydím se! Píšeš o něčem, co je vskutku smysluplné a hlavně to umíš. Tvé recenze vypadají jako recenze a já inhaluju inspiraci :) Doufám, že se to tady pořádně rozjede do všech stran :o)

4 Aneta Aneta | 6. února 2011 v 10:21 | Reagovat

Myslím, že máme dost podobný názor. Každopádně (aby nedošlo k nedorozumění) na tom, o čem píšeš, nevidím nic špatného. Naopak si ráda počtu zvlášť o knihách a filmech, protože je vidět, že máš vkus a přehled ;)

5 Mona Mona | 8. února 2011 v 12:49 | Reagovat

Tak doufám, že i moje poznatky budou něčím přínosné a inspirují tě :) Kdybys chtěla číst a nevěděla co, tak ti v této chvíli vřele doporučuju Davida Lodge, z kterého jsem úplně paf - nejraději bych přečetla celou jeho bibliografii, ale jaksi mé povinnosti jsou trochu jinde

6 Aneta Aneta | 8. února 2011 v 16:23 | Reagovat

Díky za tip ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama