"Great art is always flanked by its dark sisters, blasphemy and pornography." Geoffrey Hartmann

Pozkoušková euforie

9. února 2011 v 19:12 | Aneta |  Ostatní
Od včerejška mám konečně úspěšně za sebou všechny zkoušky a taky jsem se už snad zbavila několik týdnů se vracející chřipky, takže teď snad bude víc času na psaní. Prázdniny sice nejsou nejdelší (příští týden začíná nový semestr), ale za to mám se sebou velké plány :)
Za poslední dobu se mi na privátě i doma nastřádalo hrozně moc knih, které bohužel nestíhám číst, takže se do toho vrhnu. Jako první na řadu přijde možná už dnes večer Murakamiho Konec světa & Hard-boiled Wonderland. Taky mám připraveno hrozně moc filmů, které bych chtěla vidět. Z těch, co jdou právě do kin si brousím zuby na Biutiful a určitě si nenechám ujít Norské dřevo, jinak bych chtěla dokoukat, co mi chybí z filmografie Polanského, Bergmana, Kubricka a dalších a v Levných knihách jsem ukořistila seriál Království od Larse von Triera, který jsem dlouho nemohla sehnat. Taky jsem nedávno objevila Krzysztofa Kieslowského, jehož dílo vypadá víc než zajímavě a chtěla bych ho prozkoumat podrobněji.
Při posledním řádění v antikvariátu (která nepodnikám často, protože při nich většinou přijdu o všechny své finance) jsem ulovila dvoudílný výbor z díla Bertolda Brechta a chtěla bych se pustit i do něj a celkově začít číst víc divadelních her a víc chodit do divadla. Bohužel bydlím ve městech, kde to s produkcí není zrovna nejslavnější (v olomouckém Moravském divadle se mi moc nelíbí, o jihlavském Horáckém ani nemluvím, jediná přijatelná možnost je malé nezávislé divadlo Tramtarie v Olomouci) a výlety za kulturou do Brna nebo Prahy si jakožto chudý a taky trochu líný student bohužel nemůžu dovolit moc často.
Takže když mi plány vyjdou a najdu si čas psát, rozjedu tyhle stránky ve velkém stylu! :D

  
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama