"Great art is always flanked by its dark sisters, blasphemy and pornography." Geoffrey Hartmann

Komentáře

1 mid mid | 11. července 2012 v 22:36 | Reagovat

1) Tak jsem si uvědomila, že příští rok už nebudeme studovat stejné obory na stejných katedrách, ba ani na stejné fakultě. Budeme muset zapracovat na tom, aby naše přátelství, které vzniklo během našeho prvního (a zdaleka ne posledního :D) vysokoškolského studia, vydrželo i nadále, i když se už nebudeme vídat téměř denně.
2) Pokud ty nevíš, kam v životě směřovat, tak já mám nejhlubší možnou krizi identity. :D Ty takový stav řešíš tím, že děláš spoustu věcí najednou, já mám naopak tendenci nedělat nic, dokud si to neujasním - a to je o dost horší.
3) Přeju ti hodně štěstí a úspěchů ve tvé další životní etapě.

2 Mona Mona | 12. července 2012 v 0:05 | Reagovat

Anet, congratuluju moc moc moc! Když to člověk takhle vidí pod sebou, všechny ty úspěchy, má z toho velikou radost, že? A že máš na co být pyšná!
Doufám,že se ti podaří najít čas na povídání o Ekvádoru, na to jsem vážně zvědavá. A taky na zkušenost s DELE.
Přesně takoví lidé jako ty mě motivují se sebou něco dělat. Když vidím, že se druhým daří a mají z toho radost, mám radost i já a mé touhy po sebezdokonalování se zvětšují. Takže díky a jak říká "mid", jen tak dál!

3 Aneta Aneta | 12. července 2012 v 0:19 | Reagovat

Díky moc holky :) Určitě bude nějakej ten článek o Ekvádoru, ekvádorskejch filmech, indiánech a mis gringos compaňeros, ale nejspíš až za delší dobu, protože mě hned jak se vrátím čeká práce a pak učení.. Ale třeba se k psaní dostanu i tady při jednom z dlouhých pseudoletních ekvádorských večerů :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.